Vartotojas:    Slaptažodis:  
NAMAI FORUMAS SIUNTINIAI PAMOKOS APŽVALGOS ŽAIDIMŲ KODAI FOTO GALERIJA UPLOAD


TOP 10 Laukiamiausi 2012 metų žaidimai
2012 metai ne tik pasaulio pabaigos ir majos kalendorių pabaigos eros metai, bet ir tie metai, kai mes sulauksime pakankamai daug gerų ir įdomių žaidimų. 2012 metus galima drąsiai vadinti pratęsimo metais, nes dar nebuvo tokių metų, kai prie laukiamiausių žaidimų pavadinimų stovėtu skaičiukai kaip 3 arba 4. Po pakankamai tyliu 2011 metu (palyginus su 2009 ir 2010) kūrėjai nusprendė sugrįžti prie patvirtintos sistemos ir daryti populiariausius savo žaidimų pratęsimus. Aišku 2012 metais bus daug žaidimų, bet mes nusprendėme sudaryti sąrašą tų žaidimų, kurie tikrai pasirodys kitais metais. Pradėkime nuo 10 vietos spauskite.

10 Vieta. Far Cry 3. Pasirodymo data: 2012 metai. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Far Cry 3 be abejonės didžiausias ir įdomiausias Ubisoft anonsas padarytas per E3 parodą. Kūrėjai žadėjo, kad sugrąžins serija ten, kur žaidėjai ir nori ją matyti – į nepakartojamą atmosferą, su super gražia grafika ir kaip visada su dinamišku veiksmu džiunglėse. Tikri Far Cry fanai po šių žodžių atsikvėpė su džiaugsmų.Ir jeigu tai, kas matėme per E3 parodą yra tik lašas jūroje ir dirbti reikės daug, mes galime tikrai miegoti ramiai, žaidimas saugiose rankose.

9 Vieta. Max Payne 3. Pasirodymo data: Kovo 6d 2012 metai. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Rockstar retai kada (arba visiškai niekad) padaro blogus žaidimus, ir po to kai jie anonsavo Max Payne 3, viso pasaulio žaidėjai, o ypač serijos fanai drebančiomis rankomis pažymėjo ant žaidimo kalendoriaus kovo 6 dieną ir tikriausiai žaidėjai jau žino, ką veiks visą savaitę. Po to kai mes pamatėme, ką Rockstar sugebėjo padaryti iš Red Dead serijos ir perkėlė Red Dead Redemption visai į naują žaidimo žanrą ir gavo bene aukščiausius kritikų ir žaidėjų įvertinimus, abejoti kad Max Payne nepavyks bus kvaila, tad Remedy pradėtas darbas tikrai bus išsaugotas.

8 Vieta. Twisted Metal. Pasirodymo data: 2012 metai. Platformos: PS3

David Jaffe tiesiai šviesiai visiems kritikams pasakė, kad vienintelis jo gyvenimo tikslas, tai daryti super linksmus žaidimus kurie neatsibostu žaidėjams jau po pirmos valandos – Twisted Metal pasirodo bus vienas iš tokių. Žaidimo frančizė, prasidėjo dar labai senai ant PlayStation pirmos kartos iškarto tapo vienų iš keisčiausių ir linksmiausių žaidimų, ir su kiekvieną dalimi žaidimo serija tik augo. Be abejonės, naujausias Twisted Metal bus vienas iš geriausių PS3 2012 metų ekskliuzyvas.

7 Vieta. Asura’s Wrath. Pasirodymo data: Vasario 21 2012 metai. Platformos: XBOX 360, PS3

Capcom jau senai nebegamina gerų žaidimų, o kalbos apie naujas idėjas šioje kompanijos tarsi užstrigo po Resident Evil 5. Įvairus Street Fighter IV ir Marvel vs Capcom, kurie išeina kas pusė metų, o juose tik porą naujų DLC nepriduota gero vaizdo šiai kompanijai. Tačiau Asura’s Wrath visai kitas projektas – beprotiškas azijietiškas atsakymas į God of War. Kol kas daugelis žiūri skeptiškai į šitą projektą, tačiau reikia žinoti ir tai, kad 2012 metais beveik nebus Hack ‘n Slash žaidimų, todėl žaidimas užims gal ir ne viršūnės, bet nustebinti galės.

6 Vieta. Final Fantasy XIII-2. Pasirodymo data Sausio 31 2012 metai. Platformos: XBOX 360, PS3

Blaiviai mąstantis žaidėjai tikriausiai dabar paklaus mus, ką daro mūsų tope šitas žaidimas? Taip žinome, žaidimas buvo palaidotas dar Final Fantasy XIII dalyje. Daugelis serijos ir tiesiog žaidimų fanų buvo šokiruoti tuo, kaip Square Enix pasielgė neatsakingai su populiariausia savo franišizė. Kūrėjai pažadėjo, kad pasimokė iš savo klaidų ir daugiau nenori nuvilti savo fanus, todėl Final Fantasy XIII-2 turi būti visai kito kalibro žaidimas. Ką gi, duosime dar vieną šansą šiam puikiam žaidimus ir tikėkimės, kad žaidimas bus išties epinis.

5 Vieta. Metal Gear Solid: Rising. Pasirodymo data: Planuojama 2012 metais. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Jau ilgą laiką apie Metal Gear Solid: Rising žaidimą nebuvo jokių žinių ir tai šiek tiek gąsdina. Hideo Kojima mėgsta pasišaipyti iš savo žaidėjų ir nuolat laikyti visą informacija tarsi tai būtų slaptažodžiai nuo atominių paleidimų raketų. Tačiau pats Hideo prasikalbėjo, kad visai įmanoma, kad žaidimas pasirodys jau kitais metais, bet veliau pasakė, kad žurnalistai ne taip ji suprato. Na taip, Hideo, mes puikiai žinome tavo žaidimą ir tai kad vienas iš geriausių stealth žaidimų tiesiog privalo pasirodyti kitais metais.

4 Vieta. Halo 4. Pasirodymo data: 2012 metai, ketvirtas kvartalas. Platformos: XBOX 360

Prieš 10 metų, studija Bungie, kuri buvo žinoma nebent hardcore žaidėjui padarė tikrą FPS žaidimų žanro revoliucija. Po 4 metų, jau beveik visi žaidimai naudojo Halo žaidimo mechaniką ir principus. Halo: Reach tapo bene populiariausių visų laikų XBOX 360 žaidimų, kuris atsiliko tik nuo Black Ops. Šiais metais Bungie atsisveikino su Halo visata ir perdavė ją į 343 Industries studija. Bungie pažadėjo, kad žaidimas geruose rankose, tačiau skepticizmo yra. 343 reikia tiesiog pašokti aukščiau savo galimybių, Halo žaidimai niekad nebuvo blogi, todėl vienas iš sėkmingiausių XBOX 360 ekskliuzyvų turėtu iš naujo įrodyti savo pranašumą.

http://www.youtube.com/watch?v=s7CAxsqVx04

3 Vieta. Syndicate. Pasirodymo data: Vasario 21 2012 metai. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Syndicate sugrįžta! Po Deus Ex: Human Revolution tarsi vėl prasidėjo bumas Cyberpunk stiliuje, stilius kuri dar užmiršo XX amžiaus pabaigoje. EA tai puikiai suprato ir davė uždavinį Starbreeze Studios žaidimo kūrimo studijai užsiimti vienų iš populiariausių 1993 metų žaidimų pratęsimų. Pirmi žaidimo vaizdai negali nedžiuginti, stilistika išlaikyta, žaidimas atrodo dinamiškai ir gražiai. Galutinis produktas parodys, ar mes klydome taip aukštai įvertinus šitą žaidimą.

2 Vieta. Mass Effect 3. Pasirodymo data: Kovo 6 2012 metai. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Nu ką, likote nustebinti, kad Mass Effect liko antroje vietoje? Tačiau žaidimas paliktas pirmoje vietoje tikrai mūsų manymų labiau nusipelno tos vietos. BioWare moka daryti RPG žaidimus ir mes tai žinome. Tačiau ar bus žaidimas išlaikytas gilių žaidibinių funkcijų kol kas neaišku. 2011 metais EA ir BioWare nusprendė neleisti į rinką dar žalio produkto ir nusprendė atidėti žaidimą beveik 9 mėnesiams kas duoda tikrai optimizmo. Kitas dalykas, kaip ME3 pasirodys Multiplayer režime, kuri taip BioWare smarkiai gyrė per vasaros žaidimų paradas.

1 Vieta. BioShock Infinite. Pasirodymo data: 2012 metai. Platformos: PC, XBOX 360, PS3

Tikriausiai dabar suprantate, kodėl ME3 liko be pirmos vietos. Mes giliai tikime, kad Irrational Games vėl susprogdins mūsų visus smegenys, kaip tai buvo po pirmos BioShock dalies. Žaidimas dar nepasirodė, o jau skina įvairius laimėjimus, kaip geriausias E3 žaidimas, geriausias 2012 projektas ir taip toliau. Uždara prezentacija po E3 parodos dar labiau sudomino publiką. BioShock be abejo galės tapti metų žaidimų ir palikti už borto kitus grandus, bent jau mes taip realiai galvojame.
Komentarai
#1 | HSHpro [!] | 2013.01.03 12:55
Pradedantysis
Komentarų:
» Šiandien: 0
» Išviso: 7
writter, Keista nes jo dar neisleido del to ir nera.
#2 | writter [!] | 2012.01.22 14:58
Naujokėlis
Komentarų:
» Šiandien: 0
» Išviso: 2
keista kasd gta v nėra tope šiam Smile

Komentuoti
Komentuoti gali tik nariai

Ratings
Dabartinis įvertinimas: (Viso balsų: 1 )
Rating are available to Members only.
Please login or register to vote.


Kietekas.com

Street Legal Racing: Redline (SLR:R)

pasinerk į nelegalias lenktynes, pagrindinės jų vykstą naktimis. Tai puiki proga išlošti nemažą pinigų sumelę, pakelti savo reitingus ar net išlošti automobilį Pink Slip lenktynėse. Tiuninguok, surink ar išardyk savo automobilį dalimis, tobulink ir stenkis nebūt paskutinis. Žaidimo tobulinimui visada padės Kietekas ir jo nariai...

Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį?

Dar ne narys?! Registruokis

Tapkite tinklapio nariu ir naršykite turėdami visas privilegijas. Platus siuntinių skyrius, forumo diskusijos, pamokos bei pagalba...

FacebookNaujas Kietekas.com sezonas?

Laukiu labai
Laukiu labai
75% [189 Balsų]

Nelaukiu
Nelaukiu
4% [9 Balsų]

Man jokio skirtumo
Man jokio skirtumo
21% [53 Balsų]

Balsavo: 251
Balsuoti gali tik nariai.
Pradėta: 17.09.13

Apklausų archyvas


Šaukykla
Žinutes gali rašyti tik nariai

[off] 2019.02.09 18:31
am bored


[off] 2019.02.09 18:27
for34 shut up


[off] 2018.12.31 01:36


[off] 2018.12.23 19:39
lol


[off] 2018.11.17 03:43


Advertisement/Friends

Viskas apie PSP! www.bytas.LT
Magnetukas.lt - Kokybiškas ir geritas internetas Kauno rajone! LFS - Live For Speed - Modai

Statistika
Narių statistika
Išviso narių 15,228
Neakt. nariai 0
Suspenduoti nariai 0
Užbaninti nariai 286
Portalo statistika
Forumo pranešimų 14822
Nuotraukų 335
Pamokų 58
Naujienų 91
Komentarų: 9766
Siuntinių: 1319
Failai atsisiųsti: 243919
Dabar Online
Narių 0
Svečių 1
Viso 1
Žiūrėti pilna statistika

Naujausia Muzika | Free Music Downloads | Nemokama muzika | BuyPCgame.eu / PirkPCzaidima.lt | Rūbai vaikams | www.BYTAS.lt | Jūsų nuoroda | Jūsų nuoroda | Jūsų nuoroda | Jūsų nuoroda
Copyright © 2006-2012 Kietekas

Užkrovimo laikas: 0.14s
Hey.lt (b)Cup.lt SKAITLIUKAS.EU - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Rekomenduok | Portalo komanda | Atsakomybės ribojimas
Apsikeiskime reklama Apsikeiskime reklama Apsikeiskime reklama Apsikeiskime reklama